Çalışmalarımız

7 ON Perakende alışveriş mağazalar zinciri. Standar ve Gourmet Mağazacılık anlayışı ile İzmir'in tüketicilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile tanıştırmayı hedefleyen ve hızla büyüyen 7 ON' nun da web tasarımda tercihi Smartien.

AGME 2017 Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi, 13.Uluslararası Kongre Web Sitesi. Tarımda Mekanizasyon ve Enerji Kongresi & Uluslararası Hassas Tarım Çalıştayı 13-15 Eylül 2017, İzmir, Türkiye

Web Sitesi tasarım hizmeti ile beraber NET Optimizasyon yapmakta olduğumuz kardeş kuruluşumuzdur. Arama motoru optimizasyonu da NET optimizasyonu kapsamında başarılı bir şekilde devam etmektedir.

İzmir Aliağa'nın ünlü mobilya ve beyaz eşya mağazası ARTEM web tasarımı, video çekimi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien'i tercih etti.

BİLCE Yönetim Danışmanlığı; ISO 9001/Kalite, ISO 14001/Çevre, OHSAS 18001/İş Sağlığı ve AS/EN 9100/Havacılık-Uzay-Savunma Yönetim Sistemleri alanlarında belgelendirme konularının yetkin kurumu, Smartien'i net danışmanı olarak seçti.

Ege Takım Cach & Carry markası ile İzmir ve çevresine hizmet veren güçlü ve tanınmış toptan satış mağazalarının web sitesi tasarımı yine Smartien'nin eserlerinden. Devam eden çalışmalar ile daha da ileri taşınmak üzere.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ana sitesi ve bölüm sitesi tasarım ve düzenlemesi. İçerik yönetim sistemi ile artık daha kolay güncellenebilen bilgilere, akademisyen ve öğrencilerimizin daha hızlı ulaşıyor.

Türkiye'nin organik tarım belgelendirme konusunda en yetkin ve tanınmış kurumu ETKO, Ekolojik Tarım Kontrol Organizasyonu web sitesi ve yazılım konusunda Smartien'i tercih etti.

İzmir'imizin önde gelen saygın sanat merkezi GT ART & Interiors Sanat Galerisinin de tercihi de Smartien oldu. İzmir'de sanatın ve estetiğin merkezlerinden bir sanat galerisinin tercihi olmak bize büyük bir gurur yaşattı.

İzmir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası tarafından 2009 yılında kurulmuş, İzmir'in güçlü toptan gıda market zinciri, İZBAKBAY Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret  A.Ş. web sitesi tasarımı.

İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası resmi web sitesi. İzmir'in tanınmış ve önemli bu Esnaf ve Sanatkarlar Odası artık üyelerine daha etkin ve görsel olarak daha doyurucu bir web sitesi ile ulaşıyorlar.

İzmirin 1 numaralı Oto Ekpertiz firması, İzmir Oto Ekspertiz, web sitesi tasarımı, SEO çalışmaları, Video çekimi ve özgün içerik hazırlanması ile yapılan sosyal medya tanıtımlarında, Smartien'nin deneyim ve hizmetlerinden yararlanmaya başladı.

CHP Milletvekilimiz Atila Sertel, görüşlerini, deneyimlerini yansıtmak, sanal ortamda bir fotoğraf ve video arşivi oluşturmak için Smartien web sitesi tasarım hizmetinden yararlanıyor.

Sakız Alsancak Restaurant Resmi Web Sitesi. İzmir'in gözde ve önemli yemek ve eğlence mekanı markalarından Sakız Alsancak Restaurant'ın da web sitesi tasarımı ve SEO çalışmasında tercihi Smartien oldu.

Ülkemizin en etkin ve önemli federasyonlarından, gıda üzerine olan neredeyse tüm esnaf ve sanatkarlar odalarını bünyesinde toplayan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu, web sitesi tasarımında Smartien'e güvendi.

Zeb Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu web sitesi. Web sitesi tasarımını yaptığımız ve NET optimizasyon hizmeti verdiğimiz, İzmir'in tanınmış hukuk danışmanlık ve avukatlık firması.