Anka İlaçlama

Web Sitesi tasarım hizmeti ile beraber NET Optimizasyon yapmakta olduğumuz kardeş kuruluşumuzdur. Arama motoru optimizasyonu da NET optimizasyonu kapsamında başarılı bir şekilde devam etmektedir.

www.ankailaclama.com

Zeb Hukuk

Zeb Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu web sitesi. Web sitesi tasarımını yaptığımız ve NET optimizasyon hizmeti verdiğimiz, İzmir'in tanınmış hukuk danışmanlık ve avukatlık firması.

www.zebhukuk.com

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ana sitesi ve bölüm sitesi tasarım ve düzenlemesi. İçerik yönetim sistemi ile artık daha kolay güncellenebilen bilgilere, akademisyen ve öğrencilerimizin daha hızlı ulaşıyor.

www.agr.ege.edu.tr

AGME 2017

AGME 2017 Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi, 13.Uluslararası Kongre Web Sitesi. Tarımda Mekanizasyon ve Enerji Kongresi & Uluslararası Hassas Tarım Çalıştayı 13-15 Eylül 2017, İzmir, Türkiye

www.agme2017.org

Sakız Alsancak Restaurant

Sakız Alsancak Restaurant Resmi Web Sitesi. İzmir'in gözde ve önemli yemek ve eğlence mekanı markalarından Sakız Alsancak Restaurant'ın da web sitesi tasarımı ve SEO çalışmasında tercihi Smartien oldu.

www.sakizalsancak.com

İZBAKBAY Toptan Gıda Market Zinciri

İzmir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası tarafından 2009 yılında kurulmuş, İzmir'in güçlü toptan gıda market zinciri, İZBAKBAY Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret  A.Ş. web sitesi tasarımı.

www.izbakbay.com.tr

7 ON Market Zinciri

7 ON Perakende alışveriş mağazalar zinciri. Standar ve Gourmet Mağazacılık anlayışı ile İzmir'in tüketicilerine kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile tanıştırmayı hedefleyen ve hızla büyüyen 7 ON' nun da web tasarımda tercihi Smartien.

www.7on.com.tr

Ege Takım Toptan Satış Mağazaları

Ege Takım Cach & Carry markası ile İzmir ve çevresine hizmet veren güçlü ve tanınmış toptan satış mağazalarının web sitesi tasarımı yine Smartien'nin eserlerinden. Devam eden çalışmalar ile daha da ileri taşınmak üzere.

www.egetakim.net

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu

Ülkemizin en etkin ve önemli federasyonlarından, gıda üzerine olan neredeyse tüm esnaf ve sanatkarlar odalarını bünyesinde toplayan Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu, web sitesi tasarımında Smartien'e güvendi.

www.lokantacilarvepastacilar.org.tr

İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası

İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası resmi web sitesi. İzmir'in tanınmış ve önemli bu Esnaf ve Sanatkarlar Odası artık üyelerine daha etkin ve görsel olarak daha doyurucu bir web sitesi ile ulaşıyorlar.

www.ieto.org.tr

GT ART & INTERIORS Sanat Galerisi

İzmir'imizin önde gelen saygın sanat merkezi GT ART & Interiors Sanat Galerisinin de tercihi de Smartien oldu. Estetiğin, görselliğin ve yaratıcılığın bu derece önemli olduğu bir sanat galerisi web sitesi tasarımında, GT Art & Interiors' ın bu tercihi bize büyük bir gurur yaşattı.

www.gtartint.com