SEO Çalışması Fiyatları

SEO Çalışması Fiyatları SEO Çalışması Fiyatları Smartien

Smartien’den klasik SEO hizmet tanımını değiştirmiş bir firmadır.

Biz bu yeni nesil çalışmaya Net optimizasyon hizmeti adı veriyoruz.

Önce web sitenizi yenileriz. Eski web siteniz üzerinde çalışmamak zaman zaman gevşetsek te ana prensiplerimizden biridir. Mantığımız bu konuda basittir. Başkasının garajında kimse çalışmak istemez.

Grafik çalışması üzerinde çok dururuz. Gerekirse fotoğraf satın alırız. İçerikleri girer tasarımı teslim ederiz.

Geleneksel bir “Tanıtım Web Sitesi Tasarım ve Oluşturma Bedeli”;

Anlaşmadan sonra %50’si peşin olmak üzere toplam 7500 + KDV’dir.

Ürün çeşitliliği ve dil seçeneklerine göre de fiyat orantılı olarak artmaktadır.

Bu site açık kaynak kodlu, Wordpress veya Joomla tabanlı olarak hazırlanır. Görsel Teması lisanslıdır. Ve Size özel olarak tekrar düzenlenir.

SEO Fiyatları

 • WEB Sitesi Tasarımı

  Tanıtım web sitesi tasarımı ve 25 sayfaya kadar olan siteler için olan bedeldir. Ürün, hizmet çeşitliliği ve dil seçeneklerine göre fiyat orantılı olarak artar. Site, SEO çalışmasına uygun özel yazılımlar kurulu olarak teslim edilmektedir. Mobil uyum (Responsive) mutlak web sitesi tasarım kriterimizdir.
  7500 TL + KDV Site içi ve site dışı SEO çalışmasına uygun altyapı oluşturulur. Özel yazılım bileşenler kurulur. Google Analytics, Google ve diğer arama motorlarının Webmastertool ve Google Mybusiness kaydınız mutlaka yapılır. Eğer yoksa firmanızın Facebook sayfası, Google+ sayfası, Twitter hesabı oluşturulur. Varsa düzenlenir. Joomla + Php Özel Yazılım Bileşen Altyapısı Lisanslı Tema, SCSS ve Özel Tasarım Düzenlemesi 3 GB Barındırma Alanı + 50 E-Mail Hesabı + Yedekleme, Yıllık barındırma bedeli ilk sene web sitesi bedeli içindedir. Takip eden seneler için barındırma bedeli 250 TL+ KDV'dir. Dolar kuruna göre fiyat güncellenmektedir.
 • Aylık SEO Çalışması

  Smartien tarafından yapılan web sitesinin devam hizmetidir. En az 6 aylık SEO sözleşmesi yapılır. Link ve içerik inşasını, Site içi ve site dışı analize dayalı diğer SEO çalışmalarını, siteniz için özgün içerikler oluşturmayı ve sosyal medya reklamcılığını kapsamaktadır.
  1500 TL + KDV / Aylık Web sitenizin tasarımı bizim tarafımızdan yapıldığı için siteniz tüm temel SEO altyapısına sahiptir. Bunların dışında SEO yazılımlarının ve içerik girişinin sürekliliği sağlanır. Web siteniz için ayda en az 3 adet 300 kelimeyi geçen anahtar kelimelerinize uygun text olarak özgün içerik oluşturulur ve sosyal medya hesaplarından paylaşılır. Sözleşme boyunca site durumu hakkında ayrıntılı analiz yapılır ve gelişmeler haftalık dönemlerce bildirilir. Sektöre yönelik analizler de yapılarak web sitesi içerikleri düzenlenmeye devam edilir. Önemli anahtar kelimeler için web sitesi link ve içerik çalışmaları sözleşme boyunca geliştirilir. Tüm sosyal medya reklam kampanyalarının bütçesi sizin kontrolünüzdedir. Smartien reklam ödeme ve bütçesine dahil olmaz. Sadece sizin için reklam içeriklerini, grafiklerini ve kampanyaları oluşturup yönetir.
 • Aylık SEO ve Video Çalışması

  Smartien tarafından yapılan web sitesinin devam hizmetidir. En az 6 aylık SEO sözleşmesi yapılır. Link ve içerik inşasını, Site içi ve site dışı analize dayalı diğer SEO çalışmalarını, siteniz için özgün içerikler oluşturmayı ve sosyal medya reklamcılığını ve video çekim hizmetini kapsamaktadır.
  2000 TL + KDV / Aylık Web sitenizin tasarımı bizim tarafımızdan yapıldığı için siteniz tüm temel SEO altyapısına sahiptir. Aylık SEO paketindeki tüm şartlar ve çalışmalar bu teklifimizde de geçerlidir. Ayrıca sosyal medya çalışmalarına ve tanıtımınıza büyük destek olacak video hazırlık ve çekim hizmeti verilmektedir. Ayda iki defa sosyal medya reklamcılığı için kampanyalar oluşturulur. Web sitesi için oluşturulan yazısal, görsel ve video içerikleri ile sosyal medya reklam kampanyalarınız düzenlenir. Ayda 2 adet 5 dakikalık sektörünüz ile ilgili sizi tanıtıcı bilgilendirme videoları çekimi ve düzenlenmesi yapılır. Tüm sosyal medya reklam kampanyalarının bütçesi sizin kontrolünüzdedir. Smartien reklam ödeme ve bütçesine dahil olmaz. Sadece sizin için reklam içeriklerini, grafiklerini, videoları ve kampanyaları oluşturup yönetir.
 • Sosyal Medya Yönetimi

  Web siteniz var ancak sosyal medya kanallarınızdan yeterince faydalanamıyorsanız, Smartien sosyal medya yönetim paketi sizin için çözüm olacaktır. Üstelik sosyal medya paylaşımlarınızın grafik tasarımlarını biz hazırlıyoruz.
  1500 TL+ KDV Önemli günlerde sosyal medyanız boş kalmayacak. Önemli günler haricinde ayrıca haftada iki paylaşım Facebook, Twitter, Google+,Instagram ve Google Benim işletmem hesaplarından paylaşılmaktadır. Haftada iki paylaşımı garanti ediyoruz. Sizden içerik gelmediği takdirde biz devreye giriyoruz. Sektörünüz ile ilgili içerik ve yazıları uygun grafikler ile hazırlıyoruz. Sizden gelen fotoğraflar mutlaka bir photoshop işleminden geçirilerek paylaşılmaktadır.
 • Video Çekim ve Düzenleme

  Aylık SEO hizmetinin içinde verilen video çekim, düzenleme hizmetimizi firmanızın web sitesi için ayrıca da sağlayabiliyoruz. Kısa sektör bilgilendirme videoları ile çok etkili ve kalıcı bir reklam materyaline sahip olacaksınız.
  1000 TL + KDV / Video Adet Bu videoların çekilme amacı sektörünüz hakkında insanların merak ettiği sorulara cevap vermek, firmanızın bilinirliliğini arttırmaktır. Firma içinde, firma sahibi veya yetkilisi ile ful hd çekim yapılır. Ses kalitesi sağlayan tek mikrofon veya çift yaka mikrofonu ile röportaj çekim imkanı sağlanır. Logo ve müzik altyapısı ile estetik düzenleme Sosyal medya reklam çalışmalarına uygun format Uygun gördüğünüz takdirde sosyal medya reklamı için Facebook sayfa veya hesabınıza videonun yüklemesini de biz yapıyoruz..
 • Logo Tasarım

  Firmanız için her şeyin başı güzel bir logodur. İster işinizi yeni kurun, ister logonuzu yeniden tasarlatın, sizin için özenli, benzersiz muhteşem bir logo hazırlayabiliriz. Logo tasarımları firmamızın özel ilgi alanıdır.
  2500 TL + KDV Firmanız için sizin aklınızdakini tasarım kriterlerine uyarak en uygun renkler ile hazırlamaktayız. Logolarımız matbaa basım kriterlerine göre vektörel olarak hazırlanmaktadır. En az üç tasarım arasından en uygunu tasarım son şeklini alacaktır. Elbette asıl olan sizin beğenmenizdir.
 • 1

 

 1. SEO+ ( NET optimizasyon ) çalışması kapsamında,
 • Önce Facebook ve Twitter hesapları açılır.
 • Web Sitesine SEO çalışmasını başlatacak ve sürdürecek, 15’in üzerinde kendi yazdığımız yazılımlar da dahil, lisanslı bileşenler kurularak tek tek ayarları yapılır. Web siteniz Seo çalışmasında en etkin hale getirilir. Siteye eklenen her bir yazılım hakkında firma yetkilisine detaylı bilgilendirme yapılır. Hatta her yapılan iş için için çok detaylı bilgi verilir.
 • Firmanın, Google Mybusiness kaydı yoksa yapılır. Varsa yönetimi alınarak düzenlenir.
 • Site Haritaları sadece Google için değil, Yandex ve Bing için ayrı ayrı kaydedilir.
 • Aylık periyotta gerçekten özgün 5 makale hazırlanır bu hesaplardan paylaşılır. Ayrıca Google Mybusiness’tan yayın yapılır.
 • Firma durumu ve kişiler uygunsa ayda iki 5 dakikalık video sosyal medya hesapları için çekilerek, düzenlenir.
 • Firmayı tanıtmak için zaman zaman ürün ve firma kurumsal fotoğrafları çekilir.
 • Facebook’ta ve Instagram’da sayfa tanıtımları ve diğer öne çıkarılan bildirimler için ayda en az iki kez reklam çalışması yapılır. (Reklam bütçesi belirleme her zaman firmadadır.)
 • Tüm gelişmeler analiz olarak firmaya aylık olarak iletilir.

Sizin de fark ettiğiniz gibi klasik anahtar kelime düzenleme, içerik dizme gibi klasik SEO çalışması tanımlarından farklı olarak yapılan bir çok firma tanıtım işi vardır. Aslında her biri alışılan SEO çalışması tanımının değiştirecek gerçek Seo çalışmasının tanımıdır.

Hatta öyle ki yaptığımız çalışmalarımızın sonucu Google’da nerde olduğunuzdan çok nasıl daha iyi reklam yaparız ile ilgilenmeye başlayacaksınız. Özellikle Facebook ve Instagram reklamları Google sıralamanızı unutmanıza dahi neden olacak çalışmalardır.

İşte şimdi diğer firmaların Seo çalışmaları ile bizi karşılaştırabilirsiniz.

Sizce hangi Seo Çalışması ve Seo Çalışması Fiyatlandırması size kaliteli, işinizin karşılığını veren ve sürekli müşteri kazandırır?

Asıl tehlike ise yanlış uygulayacağınız SEO çalışmalarıdır. Son yıllarda, hayatımıza girmiş, en vaatkar, bir o kadar sömürüye açık,  içi boş bir cümle haline gelen hayatımı girmiş, önceleri herkese ucuz web siteleri yapan bu işten yorulan, hızlı para kazanmaya seo dünyası ile devam etmek isteyen, feelance üstü firmaların ürettiği, duyanın, okuyanın artık, en ufak güven duymamasına rağmen, hala ve hala ısrarla tekrarlanan bitmez, ölmez bir reklam cümlemiz var.

“Sizi Google’da İlk Sıraya Çıkarıyoruz!”.

 Zaman zaman süslemeleri de geliyor. “En kısa zamanda”," Akşam Saat Sekizde Bakın Orada Değilseniz Paranız İade Ediyoruz" ( Şaka Yapmıyoruz, Müşterilerimize Bu Telefonlar Geldi)

Bazı firmalar vaat konusunda kendilerinden çok eminler, “İlk sıraya Çıkmadan Para da Vermeyin” ne kadar işi tehlikeli ve tutarsız boyutlara götürmüş durumdalar.

Bazı insaflı firmalar bir ayda ilk sayfaya çıkacaksınız diyor.

Ancak her alışın bir verişi vardır.

Ne alıyorsunuz, ne veriyorsunuz?

Diyelim ki istediğiniz kelimede bir ayda ilk sıraya çıktınız.

Bunun ne riskleri beraberinde getirdiğinden haberiniz olmadığından rahat rahat uyuyorsunuz.

Artık çok hızlı yükseltmeler Google tarafından kesinlikle cezasız bırakılmamaktadır.

Diyelim anlaştığınız firma hızlı çıkarma konusunda kullanılan backlinkleri, anahtar kelime bulutlarını ve dns değiştirme oyunlarında çok usta. Peki aldığınız sitenin görüntüsü gerçekten size keyif veriyor mu?

Gerçekten aradığınız bu mu idi? Google ilk sırası size ne sağlayacak, oraya çıksanız dahi sitenizden, kendinizden vereceğiniz tavizler ne? Google ilk sırası sizin için gerçekten kaliteli müşteri demek olacak mı?

Bu kısımları hızlı geçip, fiyatlandırmayı da yazının devamında öğrenebilirsiniz. Ama önce bizden ne aldığınızı anlatmak istiyoruz ki karşılaştırabilin.

Smartien için Seo çalışması bir sonuç değildir.

Smartien’nin amacı “SİZE PARA ve İTİBAR KAZANDIRMAKTIR”. Seo çalışması bu yolda sadece bir araçtır.

SEO, Smartien’in vurgulamaya ve yaymaya çalıştığı gibi sadece firmanızın “Net Optimizasyon” çalışmasının bir parçasıdır.

Kısaca Net Optimizasyon, firmanızın, internet üzerinde görünürlüğünün artmasını hedeflediği kadar firmanızın kaliteli, vizyon sahibi, kurumsal veya kurumsallık yolunda ilerleyen bir firma olarak algılanmasını da amaçlayan tüm çalışmalardır. Eğer, kullanılan Seo çalışması yöntemi, firmanızın kaliteli algılanmaya zarar verecek ise kesinlikle tercih edilmez.

Zaten bu yöntemler hızlı sonuç verse de sıralama kalıcılığı riske atan rekabete dayanıksız, potansiyel kaliteli müşteriyi siteye çekse dahi sitenize ve size güven duymasını engelleyen, genelde parası az olan ve sizden ucuz iş bekleyen müşteri kesimine hitap eden çalışmalardır.

Potansiyel Müşteriyi Firmanızdan Uzaklaştıran Kötü SEO Çalışmaları Nelerdir?

 • Ana sayfayı ilgili anahtar kelime bulutları ile doldurmak. Özellikle ana sayfada, makalelerde sürekli anahtar kelimeleri tekrarlamak.
 • Özgün makale olacak diye asla sizin fikrinizi beyan etmeyen sahte, samimiyetten uzak içerikler oluşturma,
 • Özgün olan ama berbat grafikler arasına sıralanmış içerik,
 • Alakasız her yer sitede backlink çalışması diye çıkan linkler. Misal, tüp bebek merkezi web sitesinde, böcek ilaçlama firması linkleri gibi.
 • Çok sirkülasyon olan işler, satış siteleri dışında “En Ucuz”, Sloganının öne çıkmak adına her yere yaymak. Burada algılananın, düşündüğünüzün aksine, ucuz olan işinizin fiyatı değil, firmanız olduğu gerçeğini önemsememek.
 • Grafik tasarıma, fotoğraf çekimine, Seo kuralı bu, sitenin yüklenmesini geciktiriyor diye, önem vermemek. Çok küçük görseller kullanmak.
 • Bunu ikinci kez yazma ihtiyacı hissettim. Grafik Tasarıma önem vermemek.