Çalışmalarımız

Web Sitesi tasarım hizmeti ile beraber NET Optimizasyon yapmakta olduğumuz kardeş kuruluşumuzdur. Arama motoru optimizasyonu da NET optimizasyonu kapsamında başarılı bir şekilde devam etmektedir.

İzmir Aliağa'nın ünlü mobilya ve beyaz eşya mağazası ARTEM web tasarımı, video çekimi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien'i tercih etti.

BİLCE Yönetim Danışmanlığı; ISO 9001/Kalite, ISO 14001/Çevre, OHSAS 18001/İş Sağlığı ve AS/EN 9100/Havacılık-Uzay-Savunma Yönetim Sistemleri alanlarında belgelendirme konularının yetkin kurumu, Smartien'i net danışmanı olarak seçti.

İzmir Aliağa Merkezli Yataş Selena Ege Bölge Dağıtıcısı, Yataş Mağazaları ve Batı Beton Yetkili Satış gibi bir çok sektörü bünyesinde barındıran güçlü ve saygın şirketler topluluğu Biyok web sitesi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien ile yoluna devam ediyor.

Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi ana sitesi ve bölüm sitesi tasarım ve düzenlemesi. İçerik yönetim sistemi ile artık daha kolay güncellenebilen bilgilere, akademisyen ve öğrencilerimizin daha hızlı ulaşıyor.

İzmir'in önde gelen araç kiralama firması FİA Rent A Car, web sitesi ve online rezevasyon araç sistemi için Smartien ile çalıştı. Ardında da FİA Rent A Car için SEO ve sosyal medya çalışmalarına devam etmekteyiz.

İzmir'imizin önde gelen saygın sanat merkezi GT ART & Interiors Sanat Galerisinin de tercihi de Smartien oldu. İzmir'de sanatın ve estetiğin merkezlerinden bir sanat galerisinin tercihi olmak bize büyük bir gurur yaşattı.

İzmir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası tarafından 2009 yılında kurulmuş, İzmir'in güçlü toptan gıda market zinciri, İZBAKBAY Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret  A.Ş. web sitesi tasarımı.

İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası resmi web sitesi. İzmir'in tanınmış ve önemli bu Esnaf ve Sanatkarlar Odası artık üyelerine daha etkin ve görsel olarak daha doyurucu bir web sitesi ile ulaşıyorlar.

İzmirin 1 numaralı Oto Ekpertiz firması, İzmir Oto Ekspertiz, web sitesi tasarımı, SEO çalışmaları, Video çekimi ve özgün içerik hazırlanması ile yapılan sosyal medya tanıtımlarında, Smartien'nin deneyim ve hizmetlerinden yararlanmaya başladı.

Karmak Makina Kalıp Sanayi, 20 seneyi aşan tecrübesi ile imalat sanayine kalıp üreterek yön veren Manisa merkezli güçlü ve güvenilir bir fabrikadır. Emre Tasarım olarak uzun yıllar devam ettirdiğimiz ortak çalışmalarımıza Smartien olarak ta devam etmekteyiz.

CHP Milletvekilimiz Atila Sertel, görüşlerini, deneyimlerini yansıtmak, sanal ortamda bir fotoğraf ve video arşivi oluşturmak için Smartien web sitesi tasarım hizmetinden yararlanıyor.

Cam takviyeli plastik panel ve levha üretiminde dünyanın ilk beşinde yer alan Türkiye'nin ihracaat liderlerinden Polser A.Ş. web sitesi ve sosyal medya çalışmalarında tercihini Smartien'den yana yaptı.

Sakız Alsancak Restaurant Resmi Web Sitesi. İzmir'in gözde ve önemli yemek ve eğlence mekanı markalarından Sakız Alsancak Restaurant'ın da web sitesi tasarımı ve SEO çalışmasında tercihi Smartien oldu.

Zeb Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu web sitesi. Web sitesi tasarımını yaptığımız ve NET optimizasyon hizmeti verdiğimiz, İzmir'in tanınmış hukuk danışmanlık ve avukatlık firması.