Çalışmalarımız

9 Eylül Gazetesi, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Derneğine ait iktisadi işletmeye ait cemiyetin kendi gazetesidir. Hem yazılı basın hem internet ortamında yayın hayatını sürdüren İzmir'in güzide gazetesine SEO hizmeti ve SEO makale desteği vermekteyiz. Ayrıca gazete için haftalık yazılar ve özel haberler hazırlamaktayız.
 

Kurulduğu günden itibaren web sitesi tasarım hizmeti ile beraber SEO hizmeti verdiğimiz müşterimizdir. Arama motoru optimizasyonu kapsamında yapılam çalışmalar başarılı bir şekilde devam etmektedir.

www.ankailaclama.com

İzmir Aliağa'nın ünlü mobilya ve beyaz eşya mağazası ARTEM web tasarımı, video çekimi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien'i tercih etti.

www.artemltd.com

Edremit Benlioğlu Çiftliği ve Zeytincilik İşletmesi için tasarladığımız online alışveriş web sitesi. Başta zeytinyağı olmak üzere bir çok iyi tarımile üretilmiş ürünü online olarak satın alabilirsiniz.

www.benliogluzeytin.com

İzmir Aliağa Merkezli Yataş Selena Ege Bölge Dağıtıcısı, Yataş Mağazaları ve Batı Beton Yetkili Satış gibi bir çok sektörü bünyesinde barındıran güçlü ve saygın şirketler topluluğu Biyok web sitesi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien ile yoluna devam ediyor.

www.biyok.com.tr

Bortar Group'a ait iş güvenliği ekipmanları ve malzemeleri tedarik firması Borsafe için web sitesi tasarımı yaptık.

www.borsafe.com

Türkiye'nin en büyük toplu yemek fabrikası ve catering firması Bortar Group'un da tercihi Smartien oldu. Onlar için web sitesi tasarımı ve başlangıç SEO çalışması yaptık.

www.bortargroup.com.tr

Emlak ilan siteleri içinde ilk beşte yer alan EmlakSitem.Com sitesi için SEO danışmanlığı, makale yazarlığı ve video çekimleri yapmaktayız.

www.emlaksitem.com

Kütahya merkezli mermer ve granit işleme makinaları üreticisi Ergenler Makina uzun yıllardır Smartien firması ile çalışıyor. Web sitesi tasarımlarını yaptık.

www.ergenlermakina.com

Polser A.Ş. ye ait otomotiv sektörü fiberglass panel markası Frigoser için web sitesi tasarımı yaptık.

www.frigoser.com