Çalışmalarımız

3A Davet, başta düğün ve nişan organizasyonları olmak üzere Aliağa ve Datça merkezli hizmet veren organizasyon firmasıdır. Web sitesi tasarımında tercihleri Smartien oldu.

www.3adavet.com

Web Sitesi tasarım hizmeti ile beraber NET Optimizasyon yapmakta olduğumuz kardeş kuruluşumuzdur. Arama motoru optimizasyonu da NET optimizasyonu kapsamında başarılı bir şekilde devam etmektedir.

www.ankailaclama.com

İzmir Aliağa'nın ünlü mobilya ve beyaz eşya mağazası ARTEM web tasarımı, video çekimi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien'i tercih etti.

www.artemltd.com

Edremit Benlioğlu Çiftliği ve Zeytincilik İşletmesi için tasarladığımız online alışveriş web sitesi. Başta zeytinyağı olmak üzere bir çok iyi tarımile üretilmiş ürünü online olarak satın alabilirsiniz.

www.benliogluzeytin.com

BİLCE Yönetim Danışmanlığı; ISO 9001/Kalite, ISO 14001/Çevre, OHSAS 18001/İş Sağlığı ve AS/EN 9100/Havacılık-Uzay-Savunma Yönetim Sistemleri alanlarında belgelendirme konularının yetkin kurumu, Smartien'i net danışmanı olarak seçti.

www.bilce.com.tr

İzmir Aliağa Merkezli Yataş Selena Ege Bölge Dağıtıcısı, Yataş Mağazaları ve Batı Beton Yetkili Satış gibi bir çok sektörü bünyesinde barındıran güçlü ve saygın şirketler topluluğu Biyok web sitesi ve sosyal medya çalışmalarında Smartien ile yoluna devam ediyor.

www.biyok.com.tr

Bortar Group'a ait iş güvenliği ekipmanları ve malzemeleri tedarik firması Borsafe için web sitesi tasarımı yaptık.

www.borsafe.com

Türkiye'nin en büyük toplu yemek fabrikası ve catering firması Bortar Group'un da tercihi Smartien oldu. Onlar için temel SEO çalışması ve web sitesi tasarım düzenlemesi yaptık.

www.bortargroup.com.tr

Kütahya merkezli mermer ve granit işleme makinaları üreticisi Ergenler Makina uzun yıllardır Smartien firması ile çalışıyor. Web sitesi tasarımlarını yaptık.

www.ergenlermakina.com

İzmir'in önde gelen araç kiralama firması FİA Rent A Car, web sitesi ve online rezevasyon araç sistemi için Smartien ile çalıştı. Ardında da FİA Rent A Car için SEO ve sosyal medya çalışmalarına devam etmekteyiz.

www.fiarentacar.com

Polser A.Ş. ye ait otomotiv sektörü fiberglass panel markası Frigoser için web sitesi tasarımı yaptık.

www.frigoser.com

İzmir'imizin önde gelen saygın sanat merkezi GT ART & Interiors Sanat Galerisinin de tercihi de Smartien oldu. İzmir'de sanatın ve estetiğin merkezlerinden bir sanat galerisinin tercihi olmak bize büyük bir gurur yaşattı.

www.gtartint.com

İşte Esnaf, İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği için yaptığımız iş ve eleman arama sitesidir.

www.isteesnaf.com

İzmir Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası tarafından 2009 yılında kurulmuş, İzmir'in güçlü toptan gıda market zinciri, İZBAKBAY Gıda Maddeleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret  A.Ş. web sitesi tasarımı.

www.izbakbay.com.tr

İzmir Elektrik Teknisyenleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası resmi web sitesi. İzmir'in tanınmış ve önemli bu Esnaf ve Sanatkarlar Odası artık üyelerine daha etkin ve görsel olarak daha doyurucu bir web sitesi ile ulaşıyorlar.

www.ieto.org.tr

İzmirin 1 numaralı Oto Ekpertiz firması, İzmir Oto Ekspertiz, web sitesi tasarımı, SEO çalışmaları, Video çekimi ve özgün içerik hazırlanması ile yapılan sosyal medya tanıtımlarında, Smartien'nin deneyim ve hizmetlerinden yararlanmaya başladı.

www.izmirotoekspertiz.com

Ressam Meral Koraltan Vuran için hazırlanan sanat eseri online satış sitesi.

www.meralkoraltan.com

CHP Milletvekilimiz Atila Sertel, görüşlerini, deneyimlerini yansıtmak, sanal ortamda bir fotoğraf ve video arşivi oluşturmak için Smartien web sitesi tasarım hizmetinden yararlanıyor.

www.atilasertel.com.tr

Bortar Group'a ait Türk mutfağı ve et yemekleri üzerine hizmet veren, Bortar Group'un gurme lezzetler sunum restaurantı.

www.mutfak93.com.tr

Pakel Endüstri İnşaat Enerji Makina Sanayi, ağır sanayi inşaat teknolojilerinde İzmir'in güçlü endüstri kuruluşlarından biridir. Onlarında tercihi Smartien oldu.

www.pakelendustri.com

Cam takviyeli plastik panel ve levha üretiminde dünyanın ilk beşinde yer alan Türkiye'nin ihracaat liderlerinden Polser A.Ş. web sitesi ve sosyal medya çalışmalarında tercihini Smartien'den yana yaptı.

www.polser.com

Polser A.Ş.'ye ait hastane, poliklinik ve gıda işletmeleri gibi temiz oda oluşturmada kullanılan, Polser A.Ş. üzerine patentli nantekonoloji kaplama teknolojisi web sitesi.

www.hijyenikpanel.com

Sakız Alsancak Restaurant Resmi Web Sitesi. İzmir'in gözde ve önemli yemek ve eğlence mekanı markalarından Sakız Alsancak Restaurant'ın da web sitesi tasarımı ve SEO çalışmasında tercihi Smartien oldu.

www.sakizalsancak.com

İESOB | İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği iktisadi işletmesi Usta Mesleki Yeterlilik Sınav Merkezi için hazırladığımız web sitesi. Bu web sitesi İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğine yıllardır devam eden hizmetlerimizin bir başka ürünüdür.

www.ustabelgelendirme.com.tr

Zeb Hukuk Danışmanlık ve Avukatlık Bürosu web sitesi. Web sitesi tasarımını yaptığımız ve NET optimizasyon hizmeti verdiğimiz, İzmir'in tanınmış hukuk danışmanlık ve avukatlık firması.

www.zebhukuk.com