Kurumsal

Smartien Web Tasarım ve Internet Hizmetleri 2017 yılında İzmir’de kurulmuştur.

Internet danışmanlığı, Web tasarım, Net optimizasyon, grafik tasarım ve kurumlar için içerik ve bilgi oluşturma başlıca hizmet verdiğimiz alanlardır.

Özellikle arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda kurumları ve internet ile ilgilenen tüm şahısları bilgilendirmek ana misyon olarak belirledik.

SEO olarak bilinen giderek internet üzerinde yanlış bilinen ve ticari bir sektöre dönüşmüş olguları doğru mil taşları belirleyerek, bu konu da daha çok öğrenmek ve öğrendiklerimiz ile yol gösterici olmak istemekteyiz. Bu sebeple yaptığımız ilk iş, SEO tanımını NET optimizsazyon tanımı altında değerlendirmek olacaktır. NET Optimizayon tanımını buradan daha detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

NET Optimizasyon tanımı içinde değerlendirdiğimiz kurumlar için “içerik oluşturma” hizmetimiz ile de alanımızda öne çıkmak istemekteyiz. Bu hizmetimiz web sitesi ve internet hizmetlerine toplam kalite sağlamaktadır.

Oluşturduğumuz makale içerikleri daha önce Türkiye interneti içinde yayınlanmamış özgün Türkçe içeriklerden oluşmaktadır. Ekibimiz bu özgün içerikleri oluşturmak için yoğun mesai vermektedir.

NET Optimizasyon tanımı içinde Google ve Facebook reklamları başta olmak üzere tüm sosyal medya üzerinde dijital reklamcılık hizmeti vermekteyiz.

Yine toplam kalite anlayışımız gereği, web sitesi ve gerektiğinde baskı hizmetleri için grafik tasarım hizmetimizde Smartien’de öne çıkan hizmetlerimizdendir.

Hizmetlerimizi daha iyi anlatabilmek için yüzyüze görüşmeleri tercih etmektediyiz. Her türlü bilgi için bizi arayabilirsiniz.