Web Sitesi Tasarımı

Mükemmel Altyapılı Web Sitesi Tasarımı Mükemmel Altyapılı Web Sitesi Tasarımı Smartien

SMARTIEN Web Sitesi Tasarlar. Alt yapı olarak Açık Kaynak Kodlu PHP tabanlı CMS, yani içerik yönetim sistemli web sitesi altyapılarını kullanır.

CMS yönetim sistemleri üzerine tema düzenleme, yazılım yükleme ve kod geliştirerek rakipsiz bir görselliğe ve çok kullanışlı, mobil uyumlu (responsive), seo çalışmalarına tam adapte olabilen, sürekli olarak yazılımsal yenilikleri takip edebilen web siteleri oluşturmaktayız.

Kullandığımız CMS yazılımlarını standart olarak bırakmamaktayız. Sürekli olarak paneli Türk insanın alışkanlıklarına göre değiştirmekte, kullanımı ile müşterilerimiz için çok kolay veri girişi yapılabilen yeni içerik yönetim sistemleri aramaktayız.

Yine müşterilerimizin işine göre panel ve siteler tasarlamaktayız. Grafik tasarımcılarımız son derece tecrübeli ve yaratıcı kişilerdir. Çalışmalarımızdan bölümüne bakarsanız sizde bizimle mutlaka aynı fikirde olacaksınız.

CMS ler için geliştirilen bileşenleri mutlaka lisanslı olarak satın almakta ve uygulamaktayız. Bir bileşeni genel olarak bir kere satın alıp tüm sitelere uygulayabilmekteyiz. Bu da toplam maliyetin tüm web siteleri müşterilerimize bölünmesine, aslında tek bir site olarak oluşturulsa ödenen bedelin kat be kat üstüne çıkacak maliyetlerin minimumda kalmasını sağlamaktadır.

Çok iyi bir web sitesi tasarımcısı olsanız dahi aynı web sitesini kendi başınıza yapmaya kalsanız, lisanslı bileşenler için ödeyeceğiniz maliyet yüzünden, oluşturacağınız web sitesi, bize ödediğiniz maliyetin 5-6 katı olacaktır. Bu da bizi tercih etmeniz için iyi bir nedendir.

Sitelere uygulanan görsel temalarımızı da lisanslı sağlamaktayız. Bu da hem site hem SEO uyumu için site alt yapısını kuvvetlendirmekte, hem de ileride girilen verilerin kaybolmadan temanın değiştirilmesine imkan vermektedir.

Tüm siteler Html5 standartlarında, bootstrap framework CSS altyapısına sahiptir. Zaten lisanslı temalar kullanmamız sebebi ile başka bir şansımızda yoktur. Lisanslı temalar sürekli olarak en güncel yazılım altyapılarını kullandıklarından ve sürekli olarak güncelleme çıkardıklarından yapılan web siteleri en son teknolojik gelişmeleri takip ederler.

Ek olarakta lisanslı tema ve bileşenler kullanarak uzmanlık alanımız olan SEO danışmanlığı için tüm altyapıyı bize sağlayacak sistemleri de doğal olarak oluşturmuş oluruz.

Bu web sitelerinin yayını da kendi yönettiği sunucularda güvenli ve teknik olarak sürekli güncelleme hizmeti sağlayarak verir.

Web sitelerinin sürekli güncel bir yedeği, bir başka sunucuda tutulur.

Müşterilerimize dünyanın en çok kullanılan ve en güvenli sunucu yönetim-güvenlik sistemi CPanel/WHM barındırma yönetim yazılımı ile kendi e-mail ve ftp hesaplarını da yönetme izni verilir.

Referanslarımız için lütfen “Çalışmalarımız” bölümüne bakınız. Bazı referanslarımızı da müşterilerimizin isteği doğrultusunda yayınlamaktayız. Özel olarak görüşmemizde bu çalışmalar hakkında da bilgi alabilirsiniz.